YALOVALI BİSİKLETÇİNİN BAŞARISI

yalovali-bisikletcinin-basarisi

Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Sporcusu ve Bölge Antrenörü Kamil Alev yarışmayı birinci olarak tamamladı.
12 Mart 2015 Perşembe 23:38

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan “Salcano Princes Island Mtb Cup” yarışı, İstanbul Arnavutköy Belediyesi ve bisiklet markası olan Salcano sponsorluğunda tamamlandı.

Arnavutköy Parkurunda; ikisi uluslararası, dördü de ulusal olmak üzere toplam 6 kategoride yarışlar yapıldı. Elit Erkekler ve Elit Bayanlar kategorileri uluslararası, Genç Erkekler, Master Erkekler, Yıldız Erkekler ve Yıldız Bayanlar ise ulusal kategoride gerçekleşti.

Sabah gerçekleştirilen ilk startta, ulusal kategoride yarışan sporcular kıyasıya bir mücadele gerçekleştirdi , Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Sporcusu ve Bölge Antrenörü Kamil ALEV yarışmayı birinci olarak tamamladı.

Arnavutköy parkurunda, hava şartlarının elverişsiz olmasının ve parkurun zaman zaman çamur olmasının, yarışmacıları oldukça zorladığını ifade eden ALEV; dik rampaların olduğu kesimlerde, çamur ile daha da zorlaşan zeminde mücadele ettim, parkurun gevşek kum ile çakıllardan oluşması, bisikletimde aksaklıklar oluşmasına sebep olsa da, yarışmayı birinci olarak tamamladığım için mutluyum dedi.

İl Müdürümüz Metin Kaplan, antrenörümüzü başarılarından dolayı kutlad

Haber okunma sayısı: 681Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ