ŞAMPİYON YİNE ZİRVEDE

sampiyon-yine-zirvede

Yalova Bahçeşehir Koleji Türkiye Şampiyonası Vizesi Aldı.Türkiye Şampiyonası 6 bölgede yapılan maçlar sonunda, ilk 3’e giren takımların katılımı
12 Mart 2015 Perşembe 23:41

 Yalova Bahçeşehir Koleji Türkiye Şampiyonası Vizesi Aldı

9-11 Mart 2015 tarihlerinde Isparta ilinde yapılan MEB Masa Tenisi Küçükler müsabakalarına, Özgün GÖKSAL, Berhak KARAALP, Yasir KALKAN ve Ekin Bahtiyar TOPRAK ile ilimizi temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Erkekler Masa Tenisi Takımı Bölge 2.si olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Müsabakalara 16 kız, 16 erkek olmak üzere toplam 32 il takımı katıldı. Yalova Bahçeşehirli raketler grubunda Aksaray temsilcisini 3-1, Manisa temsilcisini 3-1, Muğla temsilcisini de 3-2 yenerek grubundan 1. çıktı ve ilk 8 e kaldı.  Eleme maçlarında İzmir temsilcisini 3-1 ve Isparta temsilcisini de 3-1 yenerek finale kaldı. Final maçında Aydın temsilcisine 3-2 kaybeden Bahçeşehirli Raketler Bölge İkincisi olarak Türkiye Küçükler Masa Tenisi Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Milli Takım Antrenörümüz Bayramali YILDIZ; “müsabakalara katılan sporcularımız rakiplerine oranla daha küçük yaşta olmalarından dolayı önümüzdeki yılda aynı kategoride yarışacaklar. Küçük sporcularımız bu sene Liseler Türkiye Şampiyonu olan ağabeylerinin izinden yürümekte ve gelecek vaat etmektedirler” dedi.

Türkiye Şampiyonası 6 bölgede yapılan maçlar sonunda, ilk 3’e giren takımların katılımı ile 24-26 Mart tarihlerinde Sinop ilinde yapılacaktır.  İlimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsi l edecek olan Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Erkekler Masa Tenisi Takımımıza başarılar dileriz. 


Haber okunma sayısı: 711Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ