SORUNLARI ÇÖZMEYE GELİYORUZ

sorunlari-cozmeye-geliyoruz

K Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan ile parti yöneticileri, 7 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan ile parti yöneticileri, 7 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
02 Haziran 2015 Salı 22:37

 AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan; Yalova Belediyesi çalışanları, İl Emniyet Müdürlüğü Personeli, Yalova İcra Müdürlüğü personeli, iş hanları ve çevre esnafıyla bir araya gelerek, 7 Haziran seçimlerine yönelik destek istediler. İl Başkanı Öztabak, halkın teveccühüyle adım adım 2-0’a yürüdüklerini söyledi.

“BİZ GERÇEKÇİYİZ”

Ana muhalefet partisinin içi boş vaatlerle halkı kandırmaya çalıştığını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Bizden de bunu bekliyorlar ama bizim hedeflerimiz var, gerçekçi ve yapabileceğimiz vaatlerde bulunuyoruz. Biz iktidar partisiyiz ve yine iktidarımızın devam edeceğinden şüphemiz yok. Hedeflerimiz var, hedeflerimizi gerçekleştirebilmek adına iktidarda olacağımız için gerçekçi vaatlerle halkın karşısında çıkıyoruz” dedi.

“TEVECCÜHÜ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

Biz 13 yıllık AK Parti iktidarında ülkenin nereden nereye geldiğinin ortada olduğunu söyleyen AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel, “Halkımıza gerek sokakta gerek kapısına giderek ulaştık. Her birinin talebine kulak verdik. Yapmış olduğumuz programlarımızda gördük ki halkımızın bize olan teveccühü her geçen gün artmış. Halkımızın gönlüne girmiş olduğumuzu görmek bizlere çalışmalarımızda daha fazla enerji verdi” diye konuştu.“24 SAAT TELEFONUM AÇIK”

Seçimlerin ardından ilin sorunlarına yönelik sektörlerin temsilcileriyle bir araya geleceklerini ifade eden Fikri Demirel, “Biz Yalova’ya hizmet için göreve talibiz. Her zaman halkımızın yanındayız. Bana ulaşmak çok kolay. 24 saat telefonum açık. Esnaflıktan gelme birisi olarak, esnafımızın sorunlarını gayet iyi biliyorum. Seçimlerin ardından tüm sorunların çözümüne yönelik çalışmalar başlatacağız” dedi.


Haber okunma sayısı: 724

Haberin etiketleri:

www.kanalyalova.tv


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ