HÜNER COŞKUNER’DEN ÇİFTLİKKÖY’DE İMZA GECESİ

huner-coskunerden-ciftlikkoyde-imza-gecesi

Türk Sanat Müziği’nin ünlü ismi Hüner Coşkuner, Çiftlikköy’de sosyal sorumluluk projesinekapsamında imza gününe katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
13 Ağustos 2015 Perşembe 17:46

Dünya Şizofrenililer Derneği’nin gönüllü üyesi olan Coşkuner, son albümü ‘Seni Acele Görmem Lazım’ın CD’sini vatandaşlar için imzaladı. Şizofren hastaları ve sokak hayvanları yararına düzenlenen ve Çiftlikköy Belediyesi’nin katkılarıyla Mokamp alanında yapılan imza gecesine yoğun ilgi vardı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, eşi Nursel Silpagar ve oğlu Alperen’le birlikte Hüner Coşkuner’le bir araya geldi. Başkan Silpagar, Coşkuner’i sosyal sorumluluk projelerine verdiği katkıdan dolayı tebrik etti ve Çiftlikköy’de böyle anlamlı bir etkinliğin yapılmasının son derece anlamlı olduğunu kaydetti. Hüner Coşkuner de Çiftlikköylülerle yeniden buluşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Coşkuner, iki gün boyunca Mokamp alanında CD’lerini imzalamaya devam etti. CD’lerden elde edilen gelir, sokak hayvanları ve şizofreni hastaları için kullanılacak.


Coşkuner ve Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

Sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Hüner Coşkuner, Lösemili Çocuklar Vakfı başta olmak üzere Bedensel Engelliler, Dünya Şizofrenililer Derneği'nde gönüllü olarak çalıştı. Albüm ve şiir kitabı gelirlerinin sbir kısmını da bu vakıflara ve derneklere bağışladı. Onlarca albümü bulunan ünlü sanatçıya Çiftlikköylüler büyük ilgi gösterdi.


Haber okunma sayısı: 583Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ