“Korsana Asla Geçit Vermeyeceğiz”

korsana-asla-gecit-vermeyecegiz

Yalova Servis İşletmecileri Odası’nın üyelerine verdiği kahvaltıya katılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, esnafa korsanla mücadelede asla taviz vermeyeceklerini belirtti.
19 Ağustos 2015 Çarşamba 14:11

Kahvaltıda Başkan Salman servisçi esnafına şehir içi trafiğin rahatlatılması konusundaki çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. 

Servis İşletmecileri Odası’nın kahvaltısında oda üyeleriyle bir araya gelen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle korsan taşımacılığa göz yummayacaklarını, bu işi tüm prosedürüne uygun şekilde yapan esnafın daima yanında olacaklarını vurgulayan Başkan Salman; “Belediye olarak yetkimiz dahilinde bu konunun üzerine ilk günden beri kararlılıkla gidiyoruz. Gitmeye de devam edeceğiz. Kimsenin mağdur olmaması için geçtiğimiz günlerde ihale yaparak bu işle uğraşan ancak servis plakası olmayanlara bir hak daha tanıdık. Bundan böyle oda ile koordineli olarak korsan diye tabir ettiğimiz taşımacılığa müsaade etmeyeceğiz. Bu işten evine ekmek götüren, bu işin prosedürü neyse onu yerine getiren esnafımızın hakkını sonuna kadar koruyacağız” dedi. Oda üyelerine kahvaltıda Başkan Salman, şehir içi trafiğinin de rahatlatılacağını söyledi.

Katılımından dolayı Başkan Vefa Salman’a teşekkür eden Yalova Servis İşletmecileri Odası Başkanı Arif Oktay Tunç; “Bu zamana kadar bizlere hep destek sözleri verildi. Ancak söylediğini eyleme döken ve bizim arkamızda duran bir kişi oldu oda Sayın Belediye Başkanımız Vefa Salman’dır. Yapılan denetimler ve uygulamalarla samimiyetini Başkanımız ortaya koydu. Kendisine esnafımız huzurunda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.   


Haber okunma sayısı: 576

Haberin etiketleri:

www.kanalyalova.tv


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ