HÜRRİYET VE BARIŞ SOKAĞIN ALTYAPISI YENİLENİYOR

hurriyet-ve-baris-sokagin-altyapisi-yenileniyor

Hürriyet Sokak'tan başlayan ve Barış Sokak'tan devam edecek olan altyapı yenileme çalışması kapsamında eskiyen borular yenileriyle değiştirilecek. Onarılması gereken noktalarda Yalova Belediyesi Su ve Yalova Belediyesi kent genelinde geleceğe yönelik gerçekleştirdiği altyapı yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
16 Mayıs 2015 Cumartesi 12:32

Fen İşleri ve Su ve Kanalizasyon İşleri müdürlükleri tarafından Yalova'nın çeşitli noktalarında altyapı yenileme faaliyetleri devam ederken, ekipler son olarak Hürriyet Sokak'ta içme suyu şebeke yenilemesine start verdi.

Hürriyet Sokak'tan başlayan ve Barış Sokak'tan devam edecek olan altyapı yenileme çalışması kapsamında eskiyen borular yenileriyle değiştirilecek. Onarılması gereken noktalarda Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerince onarım yapılacak.

Şehir merkezi olması dolayısıyla yoğun olarak doğalgaz, telefon ve internet altyapısının yer aldığı Hürriyet ve Barış Sokak'ta işlemler dikkatle sürdürülüyor.

Altyapı yenileme faaliyetinin sona ermesinin ardından Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından parke taşı yenilemesi yapılacak.Haber okunma sayısı: 1041

Haberin etiketleri:

www.kanalyalova.com


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

YALOVA - HAVA DURUMU

YALOVA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ